Required If Filled (1.2.0) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Remove
ja: 削除

en: Fields
ja: フィールド

en: Rules
ja: ルール

en: Source field
ja: ソース フィルド

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: Entity type
ja: エンティティタイプ

en: Rule
ja: ルール

en: Bundle
ja: バンドル

en: Required field
ja: 必須フィールド
