Required If Filled (1.2.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Remove
jv: Buwang

en: Fields
jv: Field

en: - Select -
jv: - Pilih -

en: Required field
jv: Mbutuhaké field
