Required If Filled (1.2.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Remove
oc: Levar

en: Fields
oc: Camps

en: Rules
oc: Règlas

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: Rule
oc: Règla

en: Bundle
oc: Paquet

en: Required field
oc: Camp obligatòri
