Required If Filled (1.2.0) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Remove
pl: Usuń

en: Fields
pl: Pola

en: Rules
pl: Reguły

en: Source field
pl: Pole źródłowe

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Rule
pl: Reguła

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Entity Type
pl: Typ encji

en: Required field
pl: Pole wymagane

en: Source Field
pl: Pole źródłowe
