Required If Filled (1.2.0) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Remove
pt: Remover

en: Fields
pt: Campos

en: Rules
pt: Regras

en: Source field
pt: Campo de origem

en: - Select -
pt: - Selecione -

en: Entity type
pt: Tipo de entidade

en: Rule
pt: Regra

en: Bundle
pt: Pacote

en: Entity Type
pt: Tipo de entidade

en: Required field
pt: Campo obrigatório
