Required If Filled (1.2.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Remove
ro: Elimină

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Rules
ro: Reguli

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Bundle
ro: Pachet

en: Required field
ro: Câmp obligatoriu
