Required If Filled (1.2.0) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Remove
sv: Ta bort

en: Fields
sv: Fält

en: Rules
sv: Regler

en: Source field
sv: Källfält

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Required field
sv: Obligatoriskt fält
