Required If Filled (1.2.0) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Remove
tr: Kaldır

en: Fields
tr: Alanlar

en: Rules
tr: Kurallar

en: Source field
tr: Kaynak alan

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Entity type
tr: Varlık tipi

en: Rule
tr: Kural

en: Bundle
tr: Paket (bundle)

en: Required field
tr: Gerekli alan
