Required If Filled (1.2.0) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Remove
uk: Вилучити

en: Fields
uk: Поля

en: Rules
uk: Правила

en: Source field
uk: Поле джерела

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: Rule
uk: Правило

en: Bundle
uk: Пакет

en: Entity Type
uk: Тип сутності

en: Required field
uk: Обов’язкове поле

en: Source Field
uk: Вихідне поле
