Required If Filled (1.2.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Remove
vi: Xoá

en: Fields
vi: Các trường

en: Rules
vi: Quy tắc

en: Source field
vi: Trường nguồn

en: - Select -
vi: - Chọn -

en: Required field
vi: Trường bắt buộc
