Required If Filled (1.2.1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Remove
az: Çıxart

en: Fields
az: Sahələr

en: Source field
az: Mənbə sahəsi

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Bundle
az: Paket

en: Required field
az: Tələb olunan sahə
