Required If Filled (1.2.1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Remove
be: Выдаліць

en: Fields
be: Палі

en: Rules
be: Правілы

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Bundle
be: Набор

en: Required field
be: Патрабаванае поле
