Required If Filled (1.2.1) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Remove
ca: Elimina

en: Fields
ca: Camps

en: Rules
ca: Regles

en: Source field
ca: Camp original

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Rule
ca: Regla

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Entity Type
ca: Tipus d'entitat

en: Required field
ca: Camp obligatori
