Required If Filled (1.2.1) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Operations
de: Aktionen

en: Remove
de: Entfernen

en: Fields
de: Felder

en: Source field
de: Ursprungsfeld

en: - Select -
de: - Auswählen -

en: Entity type
de: Entitätstyp

en: Rule
de: Regel

en: Bundle
de: Subtyp

en: Entity Type
de: Entitätstyp

en: Required field
de: Pflichtfeld

en: Source Field
de: Quellen-Feld
