Required If Filled (1.2.1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Fields
el: Πεδία

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Bundle
el: Ομάδα

en: Required field
el: Απαιτούμενο πεδίο
