Required If Filled (1.2.1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Remove
et: Eemalda

en: Fields
et: Väljad

en: Rules
et: Reeglid

en: - Select -
et: - Vali -

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Rule
et: Reegel

en: Bundle
et: kogum

en: Entity Type
et: Olemite tüübid

en: Required field
et: Kohustuslik väli
