Required If Filled (1.2.1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Fields
eu: Eremuak

en: Rules
eu: Erregelak

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: Required field
eu: Bete beharreko eremua
