Required If Filled (1.2.1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Operations
fa: عملیات

en: Remove
fa: حذف

en: Fields
fa: فیلدها

en: Rules
fa: قوانین

en: Source field
fa: فیلد منبع

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: Rule
fa: قانون

en: Bundle
fa: بسته

en: Required field
fa: فیلد لازم
