Required If Filled (1.2.1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Remove
fi: Poista

en: Fields
fi: Kentät

en: Rules
fi: Säännöt

en: Source field
fi: Lähdekenttä

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Rule
fi: Sääntö

en: Bundle
fi: Paketti

en: Required field
fi: Pakollinen kenttä
