Required If Filled (1.2.1) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Operations
fr: Actions

en: Remove
fr: Retirer

en: Fields
fr: Champs

en: Add another rule
fr: Ajouter une autre règle

en: Source field
fr: Champ source

en: - Select -
fr: - Sélectionner -

en: Entity type
fr: Type d'entité

en: Rule
fr: Règle

en: Bundle
fr: Type

en: Entity Type
fr: Type d'entité

en: Required field
fr: Champ requis
