Required If Filled (1.2.1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Remove
gl: Quitar

en: Fields
gl: Campos

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Bundle
gl: Paquete

en: Required field
gl: Campo necesario
