Required If Filled (1.2.1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Remove
gu: લોપ

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર

en: Bundle
gu: બંડલ

en: Required field
gu: આવશ્યક ક્ષેત્ર
