Required If Filled (1.2.1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Remove
he: הסרה

en: Fields
he: שדות

en: Rules
he: כללים

en: Source field
he: שדה המקור

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Bundle
he: חבילה

en: Required field
he: שדה נדרש
