Required If Filled (1.2.1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Remove
hr: Ukloni

en: Fields
hr: Polja

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta

en: Required field
hr: Nužno polje
