Required If Filled (1.2.1) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Fields
hu: Mezők

en: Rules
hu: Szabályok

en: Source field
hu: Forrásmező

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Rule
hu: Szabály

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: Entity Type
hu: Entitástípus

en: Required field
hu: Kötelező mező

en: Source Field
hu: Forrás mező

en: Required Field
hu: Kötelező mező
