Required If Filled (1.2.1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Operations
id: Operasi

en: Remove
id: Hapus

en: Fields
id: Bidang isian

en: Source field
id: Bidang asal

en: - Select -
id: - Pilih -

en: Entity type
id: Jenis Entity

en: Bundle
id: Bundel

en: Required field
id: Jadikan isian wajib
