Required If Filled (1.2.1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Fields
is: Svæði

en: Rules
is: Reglur

en: - Select -
is: - Velja -

en: Rule
is: Regla
