Required If Filled (1.2.1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Operations
it: Operazioni

en: Remove
it: Elimina

en: Fields
it: Campi

en: Rules
it: Regole

en: - Select -
it: - Scegliere -

en: Entity type
it: Tipo di entità

en: Rule
it: Regola

en: Required field
it: Campo obbligatorio
