Required If Filled (1.2.1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Rules
lt: Taisyklės

en: Source field
lt: Šaltinio laukas

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Entity type
lt: Esybės tipas

en: Bundle
lt: Paketas

en: Required field
lt: Būtinas laukelis
