Required If Filled (1.2.1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Remove
lv: Izņemt

en: Fields
lv: Lauki

en: Source field
lv: Avota lauks

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Required field
lv: Obligāts lauks
