Required If Filled (1.2.1) - en to ms translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Remove
ms: Buang

en: Fields
ms: Medan-medan

en: - Select -
ms: - Pilih -

en: Required field
ms: Medan diperlukan
