Required If Filled (1.2.1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -

en: Bundle
ne: पोका

en: Required field
ne: आवश्यक क्षेत्र
