Required If Filled (1.2.1) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Fields
nl: Velden

en: Rules
nl: Regels

en: Source field
nl: Bronveld

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Rule
nl: Regel

en: Bundle
nl: Bundel

en: Entity Type
nl: Entiteitstype

en: Required field
nl: Verplicht veld

en: Source Field
nl: Bronveld
