Required If Filled (1.2.1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: Remove
ru: Удалить

en: Fields
ru: Поля

en: Rules
ru: Правила

en: Source field
ru: Исходное поле

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Entity type
ru: Тип сущности

en: Rule
ru: Правило

en: Bundle
ru: Набор

en: Entity Type
ru: Тип сущности

en: Required field
ru: Обязательное поле
