Required If Filled (1.2.1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Fields
sk: Polia

en: Rules
sk: Pravidlá

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Required field
sk: Požadované pole
