Required If Filled (1.2.1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Remove
ta: நீக்கு

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -

en: Bundle
ta: பொதி

en: Required field
ta: தேவையான புலம்
