Required If Filled (1.2.1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ur: معاملات

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Entity type
ur: Entity کی قسم

en: Bundle
ur: بنڈل

en: Required field
ur: مطلوبہ فیلڈ
