Required If Filled (1.2.1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Remove
am: አስወግድ

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት

en: Bundle
am: ቅርቅብ

en: Required field
am: የግዴታ መስክ
