Required If Filled (1.2.1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Operations
mr: कृती

en: Remove
mr: काढा

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार

en: Bundle
mr: बंडल

en: Required field
mr: आवश्यक फील्ड
