Requirement (8.x-1.0-rc1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: Cancel
et: Tühista

en: Administration
et: Haldus

en: Recommendations
et: Soovitused

en: Other
et: Muu

en: Completed
et: Lõpetatud

en: Errors
et: Vead

en: Warnings
et: Hoiatused
