Requirement (8.x-1.0-rc1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Submit
he: שלח

en: Cancel
he: ביטול

en: Administration
he: ניהול

en: Other
he: אחר

en: Requirements
he: דרישות

en: Completed
he: נשלם

en: Errors
he: שגיאות

en: Warnings
he: אזהרות
