Requirement (8.x-1.0-rc1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Administration
hr: Administracija

en: Recommendations
hr: Preporuke

en: Other
hr: Ostalo

en: Errors
hr: Greške
