Requirement (8.x-1.0-rc1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Submit
oc: Sometre

en: Cancel
oc: Anullar

en: Administration
oc: Administracion

en: Other
oc: Autre

en: Warnings
oc: Avertiments
