Requirement (8.x-1.0-rc1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: Cancel
ru: Отмена

en: Administration
ru: Администрирование

en: Recommendations
ru: Рекомендации

en: Other
ru: Другое

en: Requirements
ru: Требования

en: Completed
ru: Завершено

en: Errors
ru: Ошибки

en: Warnings
ru: Предупреждения
