Requirement (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Cancel
da: Annullér

en: Other
da: Anden

en: Requirements
da: Krav

en: Completed
da: Gennemført

en: Errors
da: Fejl

en: Warnings
da: Advarsler
