Requirement (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Administration
nl: Beheer

en: Recommendations
nl: Aanbevelingen

en: Other
nl: Andere

en: Requirements
nl: Vereisten

en: Completed
nl: Voltooid

en: Errors
nl: Fouten

en: Warnings
nl: Waarschuwingen
