Requirement (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Cancel
tr: İptal

en: Administration
tr: Yönetim

en: Other
tr: Diğer

en: Requirements
tr: Gereklilikler

en: Completed
tr: Tamamlandı

en: Errors
tr: Hatalar

en: Warnings
tr: Uyarılar
