Requirement (8.x-1.1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Submit
af: Stuur

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Administration
af: Administrasie

en: Recommendations
af: Aanbevelings

en: Other
af: Ander
