Requirement (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ar: إضافة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Administration
ar: الإدارة

en: Other
ar: آخر

en: Completed
ar: تم الإنهاء

en: Errors
ar: اخطاء

en: Warnings
ar: تحذيرات
