Requirement (8.x-1.1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Submit
be: Захаваць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Administration
be: Кіраванне

en: Other
be: Іншыя

en: Warnings
be: Заўвагі
